1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

معرفی وبسایت وزین ایران - ایرانی ها

 

ایران - ایرانی ها

خاطره ها زنده می شوند ، زمان های قدیم با تمام خاطره های تلخ و شیرینشان حسی زیبا را در انسان زنده می کنند ، این بار یکی از جالب ترین وبسایت های اصیل ایرانی را برای شما معرفی خواهیم کرد ، بازگشت به دنیای اصیل ایرانی در دنیای مدرن اینترنت ! ایران - ایرانی ها نام سایتی است که ما رو در تلاطم قرن 21 به فضای خاطره انگیز گذشته می برد.

در سایت ایران و ایرانی ها می تونید با دل سپردن به آهنگ های اصیل و قدیمی ایرانی دل به دریای دنیای خاطره انگیز سال های 1300 تا به امروز بسپارید. سایت ایران - ایرانی در فضایی سنتی ما رو با مشاهیر هنری و اجتماعی ، سیاسی و تاریخی آشنا می کند.

ایران - ایرانی ها این فرصت را برای نسل های امروزی می دهد که گذشته و تاریخشون رو بیاد بیارند که از کجا آمده و به کجا ره سپارند. دنیای پر از خاطرات خوش ، فضایی آرام و پر از مهر انسانی که با گذر زمان و دور شدن دل مردم از یکدیگر به فضایی پر از استرس تبدیل شده است.

ایران -ایرانی ها یکی از سایت های تاثیر گذار معاصر ما است که زیبایی وصف ناپذیر اون باعث شد بقول سعدی دامنم از دست برفت و این چنین به توصیف زیبایی های این وبسایت بپردازم.

و اما بخش های دیگر سایت رو مطالب پرباری از جمله دایرة المعارف نام آوران معاصر ایران تشکیل می دهد که تصاویر بزرگان و مشاهیر ایرانی همچون دکتر علی شریعتی ، ستارخان  ، جهان پهلوان تختی ، مصطفی چمران ، دکتر حسابی ، علامه طباطبایی ، شیر مرد ایران دکتر مصدق ، صمد بهرنگی ، شهریار ایران محمد حسین بهجت تبریزی ، و صادق هدایت به چشم می خورد. که می تونید با کلیک روی این تصاویر توضیحاتی رو از زندگی این بزرگان مشاهده کنید.

یکی دیگر از بخش های ایران - ایرانی بخش جاذبه های توریستی و گردشگری هست که مکان های دیدنی ایران و جهان رو برای کاربرانش معرفی می کند. بخش مقالات هم از دیگر بخش های این وبسایت است که مقالاتی رو در موضوعات مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد.

خوب چرا منتظرید برای ورود به ایران - ایرانی ها کلیک کنید.

منتظر نظرتون درباره ی این وبسایت هستیم.{#emotions_dlg.cool}

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 15 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا