1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

معرفی نشریه اینترنتی سالم زی"حوزه پزشکی و سلامت"

نشریه اینترنتی سالم زی یکی از برترین سایت های حوزه ی پزشکی و سلامت می باشد، که با بخش های زیبایی ، تناسب اندام ، تغذیه ، بهداشت و زندگی بهتر تمام نیاز های یک کاربر اینترنتی را از اطلاعات حوزه ی سلامتی تامین می کند.

با سالم زی شما در تناسب اندام ، با پوستی زیبا و زندگی شاد خواهید بود. یکی از ویژگی های قابل ستایش سالم زی حمایت این سایت از موسسات حامیان بیماران خاص و سرطانی است.

سالم زی را از زبان خود بشناسیم:

سالم زی نشریه ای اینترنتی است که می‌کوشد سطح آگاهی های فردی و اجتماعی را در زمینه هایی همچون زندگی بهتر، بهداشت، تناسب اندام و … افزایش دهد. استفاده از مطالب سالم زی رایگان است؛ اما سالم زی حق خود را در برابر استفاده های غیر مجاز از محتوا و طرح کلی سایت، محفوظ می داند.

نشریات چاپی زیادی در زبان فارسی و این حوزه فعالیت های مناسبی داشته و دارند، اما وب فارسی در این مورد با یک خلاء بزرگ روبرو شده و همین امر منجر به ایجاد این سایت شده است.

بخش اعظم محتوای سالم زی حاصل ترجمه و تالیف نشریات معتبر دیجیتال و کاغذی خارجی است که توسط تیم تحریریه سالم زی انجام می گردد. سایر بخش های سایت نیز از مشورت با متخصصان امر و پزشکان در زمینه‌های مختلف و یا توصیه های آنان در موارد خاص انتخاب و در سایت منتشر می شود.

چرا منتظرید برای ورود به سالم زی کلیک کنید.


موسسه خیریه

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 13 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا