1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

معرفی پر امکانات ترین سیستم وبلاگ دهی ایرانی"ثامن بلاگ"

 

ثامن بلاگثامن بلاگ یکی از پر امکانات ترین سیستم های وبلاگ دهی ایرانی است. ثامن بلاگ یکی از کاربر محور ترین سیستم های وبلاگ دهی است که متفاوتی را نسبت به سایر سیستم های وبلاگ دهی در خدمت کاربرانش قرار می دهد. ثامن بلاگ پاسخ تمامی نیاز های یک وبلاگ نویس حرفه ای را در سیستم خود پیش بینی کرده است.

سرویس ایمیل دهی

از ویژگی های متفاوت ثامن بلاگ می توان به سیستم ایمیل سرویس وبلاگ دهی اشاره کرد ، ثامن بلاگ این امکان را در اختیار کاربرانش قرار داده که هر وبلاگنویس برای خود یک ایمیل اختصاصی برای وبلاگ خود ایجاد نماید و ایمیل های دریافتی خود را می تواند در قسمت ایمیل سایت مدیریت نماید. سرویس ایمیل ثامن بلاگ به شما کمک می کند تا به راحتی در کنار وبلاگ نویسی ایمیل های خود را مدیریت کنید این سرویس باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا در یک کنترل پنل هم می توانید ایمیل هایتان را مدیریت کنید و هم به وبلاگ نویسی بپردازید.

موتور جستجو

موتور جستجو از دیگر خدمات ثامن بلاگ است که دیتا یاب نام دارد دیتایاب یک جستجوگر متن پیشرفته می باشد که فقط در مطالب وبلاگ های ثامن بلاگ جستجو می کند و چون معیار اصلیش متن مطالب هست می تواند نتایج دقیقی را نمایش دهد همچنین وبلاگ نویسان می توانند از این طریق با وبلاگ های هم موضوع خود آشنا شوند.

نظر سنجی

از دیگر خدمات ثامن بلاگ می شود به سرویس نظر سنجی اشاره کرد ، شما به کمک این بخش می توانید نظر سنجی های مختلفی را در وبلاگ خود قرار دهید . یکی از جالبترین ویژگی های سیستم وبلاگ دهی ثامن بلاگ موضوع بندی است شما در ثامن بلاگ علاوه بر موضوع بندی ، می توانید زیر موضوع هم تعریف کنید. همچون خدمات موجود در سایت ها!

ارسال مطلب توسط اسمس و ایمیل

ازدیگر شاهکار های سیستم ثامن بلاگ هم ارسال مطلب به کمک اسمس و ایمیل است شما می توانید با اسمس و ایمیل وبلاگتان را آپدیت کنید. جالبه نه؟ ثامن بلاگ همچنین خدمات مربوط به شمارشگر موبلاگ را در محیط مدیریت وبلاگ در اختیار شما قرار داده ، شما در قسمت دیگر امکانات می توانید آخرین بازدید کننده ها و جزئیات بازدید کنندگان را در این قسمت مشاهده نمایید.

راستی من می خوام یه وبلاگ بسازم شما کدوم سرویس وبلاگ دهی رو برای من پیشنهاد می کنید؟

نظرات  

 
0 #3 حسین ابراهیم زاده 1391-09-08 19:39
سیستم های وبلاگدهی قدرتمند زیادن
mihnablog
vastblog
rozblog
و ....
نقل قول
 
 
+4 #2 فدایی گل زهرا 1391-09-03 13:03
سلام منم
blog.irرو پیشنهاد میدم
نقل قول
 
 
+3 #1 مسیح کردستانی 1391-09-02 17:54
من blog.ir را معرفی می کنم.
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 7 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا