1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

زوم وب

زوم وب


سایت ایده یاب

ایده یاب ، مرجع ایده های خلاقانه و جالب برای طراحان است ، شما در ایده یاب می تونید ایده یابطرح های بسیار خلاقانه و زیبا رو در ایده یاب مشاهده کنید. اغلب طراحان و گرافیست ها برای ایجاد طرحی نو و خلاقانه نیاز به طرحی اولیه یا ایده ی اولیه دارند ، بطور مثال من برای ساخت یک طرح بنر همیشه به دنبال تصاویر مختلف از موضوعات مرتبط از سایت های خارجی هستم در این بین سایت های ایرانی بسیار پر محتوایی هم وجود داره که می تونید برای گرفتن ایده از اون ها استفاده بکنید.


معرفی سرویس های ایمیل ایرانی

اولین سرویس ایمیل ایرانی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، این سرویس پست الکترونیکی ایران نام دارد. پست الکترونیکی ایرانپس از ثبت نام در این سرویس ، فعال سازی آن پس از 24 ساعت انجام می گیرد. برای ورود به سرویس پست الکترونیکی ایران که یکی از امکانات سایت ایران www.iran.ir است ، می توانید به آدرس mail.iran.ir/Mail مراجعه نمایید.


مشاهده ی آنلاین فایل های متنی

مطمئنا گاهی اوقات برای شما هم اتفاق افتاده که سیستم عامل سیستمتون رو عوض کنیدZoho Viewer و پس از عوض کردن سیستم عامل برخی از نرم افزار های پرکاربرد رو در دسترس نداشته باشید. این بار سایتی رو برای شما معرفی خواهیم کرد که بوسیله ی اون می تونید فایل های متنی و فایل های مختلفی با فرمت های زیر بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار مشاهده کنید.


معرفی سایت واژه یاب

واژه یاب یک ابزار رایگان وبمستران است که مخصوص وبمستران طراحی شده است وواژه یاب مدیران وبلاگ ها و وبسایتها می توانند کلمات دشوار فارسی و یا انگلیسی را به کمک واژه یاب به کاربران سایت خود با متدی متفاوت معنی کنند.
واژه یاب یکی از جالب ترین سیستم های ابزار وبمستر است در ادامه واژه یاب رو بیشتر خواهیم شناخت.


بهترین وبسایت های ساخت تصاویر متحرک

ساخت تصاویر متحرکی یکی از نیاز های هر وبمستری است ،gif maker اغلب ایجاد افکت های متحرک و متفاوت باعث جذابیت بنر های تبلیغاتی می شود. نرم افزارهای مختلفی برای ایجاد بنر های متحرک حرفه ای وجود دارد ، یکی از ساده ترین راه های ساخت تصاویر متحرک استفاده از وبسایت های آنلاین ساخت تصاویر و بنر های متحرک است. در این مطلب سعی شده بهترین وبسایت های طراحی بنر متحرک معرفی گردد ، امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.


معرفی وبسایت وزین ایران - ایرانی ها

خاطره ها زنده می شوند ، زمان های قدیم با تمام خاطره های تلخ و شیرینشان حسی زیبا را در انسان زنده می کنند ،ایران - ایرانی ها این بار یکی از جالب ترین وبسایت های اصیل ایرانی را برای شما معرفی خواهیم کرد ، بازگشت به دنیای اصیل ایرانی در دنیای مدرن اینترنت ! ایران - ایرانی ها نام سایتی است که ما رو در تلاطم قرن 21 به فضای خاطره انگیز گذشته می برد.
صفحه 1 از 12

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 24 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا