1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

پر طرفدار ترین گجت های آوریل 2012


 

گجت بخار شوی

 

دستگاه بخار شوی بسیار پر قدرتی که با فشار بخار1700psi قادر است تمامی نیاز های شما را در تمیز کردن خانه و مبلمان و... را برای شما تامین کند. در این دستگاه یک قطعه ی 1500واتی  قرار داده شده که قادر است آب را بخار گرم تبدیل کند.


  

کفش جدید آدیداس

  

کفشی با فناوری نوین برای حفظ راحتی ورزش کاران، آدیداس در این مدل کفش خود با استفاده از آنالیز رفتار کفش ها در پیاده روی ورزش کاران این کفش را برای راحتی افراد ساخت، این کفش به گونه ای طراحی شده است که کمترین فشار بر پا وارد می شود.


  

جدید ترین یخچال ال جی

  

یخچال ال جی LG LFX31935 ، این یخچال جدید قادر است در عرض تنها 5 دقیقه آب دمای اتاق را تا دمای 40 درجه فارنهایت برساند. شما با قرار دادن لیوان آب در قسمت یخ ساز این یخچال می توانید در عرض پنج دقیقه آب را تا دمای 40 درجه فارنهایت برسانید این یخچال بگونه ای ساخته شده است که با دمیده هوای سرد در لیوان قرار گرفته در محل یخ ساز می تواند دما را کاهش دهد.


 

بلندگوی بلوتوث دار

 

بلندگوی بلوتوث دار، بلندگوی استریویی که در شکل مقابل مشاهده می کنید قادره با بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل بشه. با یک جفت از بلندگو های روبرو شما قادر خواهید بود آهنگ های مورد علاقتون رو در گوشی خودتون با صذای بلند گوش بدین. با این گجت شما نیازی به ضبط صوت های بزرگ ندارید. نظرتون درباره ی گجت های بالا چیه؟ منتظر نظات شما درباره ی این گجت های هستیم.


اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 36 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا