1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

بهترین مطالب آموزشی

۱۰ نکته برتر برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق

Zoomlink top 10 tip

فروشگاه الکترونیکی دارید؟ صاحب سایت تجاری هستید؟ نمی‌خواهید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید؟ پس همین حالا این مقاله از زوم لینک را دنبال کنید.

بر اساس نظرسنجی که خانم اسمیت یکی از متخصصان تیم فیس بوک انجام داده‌اند، تعداد زیادی از پاسخ دهندگان چنین گزارش داده‌اند که زمان یکی از چالش‌های بازاریابی آن‌ها است.

علاوه بر این برای جذب بازدید کنندگان و حتی مشتریان به سایت خود و تبدیل به یک کسب و کار موفق حتماً بایستی بخش وبلاگ سایت تجاری خود را راه اندازی و هر روز به طور مدام بروز رسانی کنید ...


آشنایی با نحوه ی عملکرد دستورات RUN در ویندوز

 runیکی از پرکاربردترین بخش های کامپیوتر ها برای کاربران حرفه ای قسمت Run می باشد. شما به کمک این بخش می توانید فایل های اضافی کامپیوترتان را پاک کنید همچنین روشهای مختلفی برای پاک کردن ویروس های کامپیوترتان وجود دارد ؛ که به کمک دستورات بخش Run می توانید این اعمال را انجام دهید.

 


پروژه تولید سوخت زیستی از درختان

Pongamia

به گزارش گروه علم و فناوری زوم لینک به نقل از phys اخیرا محققان دانشگاه Queensland پنج هکتار از اراضی دره ی هوپ در Queensland  شمالی را تحت کشت درخت پونگامیا درآورده اند. آنها با انجام این کار امیدوارند کشت این درخت از نظر تجاری رشد کرده و به توسعه ی با ثبات منطقه ای و تولید زیست سوخت در استرالیای شمالی منجر شود.


جنگ مرورگر ها در حوزه ی گوشی های هوشمند

google-chrome-iphone-analysts

بر اساس آخرین اظهارات تحلیلگران حوزه ی نرم افزار ، گوگل کروم در حال رشد در آی فون ها است.

سه شنبه ی گذشته پست الکترونیکی از طرف گروه تحقیقاتی مک با عنوان " جنگ مرورگر های کروم و مک در راه است. " به دست مدیران شرکت گوگل رسید. این در حالی است که مرورگر گوگل کروم در سرعت ، سادگی در میان مرورگر های جهان شهرت دارد. تحلیل گران حوزه ی نرم افزار پیش بینی می کنند که گوگل کروم به زودی جای خود را در دل کاربران آیفون باز خواهد کرد.


ماهواره ای برای ارسال انرژی خورشیدی به زمین"NASA"

ناسا

به گزارش گروه علم و فناوری زوم لینک به نقل از phys ناسا مقداری بودجه خود را برای مرکز راهکارهای مدیریت اختراع آرتمیس اختصاص داد تا این مرکز تفحص بیشتری در پروژه ی جدید خود کند. این پروژه که برای اولین بار در تابستان سال گذشته ارائه شد عبارت است از ساختن ماهواره ای که بتواند انرژی خورشیدی را جذب کرده و آن را برای ذخیره شدن در شبکه ی الکتریکی به زمین بفرستد.

ساختن چنین ماهواره ای سالهای مدیدی است که فکر دانشمندان را به خود مشغول کرده است ولی تاکنون کسی نتوانسته است که طرحی کاربردی ارائه دهد. اما اکنون فردی بنام جان منکینزکه خود یکی از مهندسان ناسا بوده است با همکاری آرتمیس توجه ناسا را چنان به خود جلب کرده است که ناسا مقداری بودجه برای سرمایه گذاری در طرح او اختصاص داده است.
صفحه 1 از 6

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 25 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا