1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

آشنایی با مفاهیم اولیه وبمستر "برداشت دوم"

وبمسترینگدر برداشت اول با مفاهیم ابتدایی کلیاتی از نحوه ی ساخت یک سایت صحبت کردیم ، مطالبی از دامنه ، هاست و سیستم های مدیریت محتوای گفته شد ، در برداشت دوم مطالبی در تکمیل برداشت نخست مطرح خواهد شد. در این برداشت با انواع مختلف هاست ها آشنا خواهیم شد با ما باشید.


آشنایی با مفاهیم اولیه وبمستر "برداشت اول"

وبمسترآشنایی با وب مسترینگ سری مقالاتی است ، که در چند بخش در قالب مفاهیم اولیه تا مفاهیم پیشرفته ، کاربران تازه وارد را با ساختار دنیای وب آشنا می کند. در این مقاله تعاریفی کوتاه از دامنه ، هاست ، سیستم های مدیریت محتوا خواهیم داشت. برای آشنایی با این مفاهیم با در ادامه با ما باشید.


برترین آنالیزور وبسایت بنام "الکسا" معرفی و نحوه ی افزایش رنکینگ

alexa

امروز روی سایتی بنام الکسا زوم خواهیم کرد و روش های کوتاهی برای افزایش رنکینگ الکسا برای شما آموزش داده خواهد شد. اما الکسا چه نوع ابزاری است برای آنالیز وبسایت؟! زیاد عجله نکنید ، پس از یک جمله ی کوچولو می ریم سراغ الکسا.

فکر کنم اکثر وبمستران با سایت آنالیزور الکسا و رنکینگ الکسا آشنایی کامل رو دارند ، همانطور که قبلا در مقاله ی کوتاه بهترین سایت های شمارشگر بازدید کننده و آنالیز وبسایت گقته شد برای اینکه یک وبمستر حرفه ای بتونه بهترین موضوعات پر بازدید وبسایتش رو شناسایی کنند باید از تحلیگر ها استفاده کنه که سایت های مختلفی در مقالات قبلی به حضورتون معرفی شد.


بهترین سایت های شمارشگر بازدید کننده و آنالیز وبسایت

شمارشگر و آنالیز وبسایت

در سری مقالات دکتر سئو مطالبی از وادی مهندسی سئو برای شما عزیزان گفته شد.در ادامه ی آموزش های علمی و عملی در برپایی وبسایت های پربازدید و پر طرفدار نوشتن مطالبی متناسب با خواستار بازدید کنندگان وبسایت است. که برای درک خواسته های بازدی کنندگان باید از این خواسته ها استفاده کنیم. یکی از راه های افزایش بازدید وب سایت بررسی علایق بازدید کنندگان وب سایت است چرا که با بررسی و آنالیز علایق بازدید کنندگان می توانیم مباحثی مرتبط با علایق کاربران را در سایت قرار داد.

برای آنالیز علایق سایتتان می توانید بوسیله ی ابزار شمارشگر و آنالیز وبسایت بخش های پر بازدید سایتتان را شناسایی کرده و بیشترین مطالب سایت را در موضوعات پر بازدید نوشت.


آشنایی با برترین سایت های اشتراک گذاری ایرانی

دکتر سئو قسمت سوم

امروزه اغلب وبمستران برای اشتراک گذاری مطالب وبسایت، افزایش بک لینک و بازدید آخرین مطالب وبسایت خودشان را از وبسایت های اشتراک گذاری استفاده می کنند. برای اشتراک گذاری مطالب وبسایت ها شما می توانید از وبسایت هایی مثل فیسبوک یا گوگل پلاس هم استفاده کنید ، استفاده از گوگل پلاس بسیار موثر است ولی به دلیل ف..لتر بودن فیسبوک استفاده از این وبسایت سخت و خسته کننده است.

در سال های اخیر سایت های اشتراک گذاری بسیار پر قدرتی پا به عرصه ی رقابت گذاشتند که در ادامه با این وبسایت ها آشنا خواهیم شد.
صفحه 1 از 2

حمایت رسانه ای

جشنواره انتخاب برترین وبلاگ ایرانی

زوم لینک

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 22 مهمان حاضر

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا