1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

بهترین آنتی ویروس های رایگان

آنتی ویروس نرم افزاری است که با مشاهده و بررسی فایل ها و پرونده ها ، الگو های شبیه ویروس ها و کرم های اینترنتی را شناسایی و مانع گسترش آن می گردد. شرکت های سازنده ی نرم افزار های آنتی ویروس همیشه به دنبال الگو ها و ساختار نرم افزاری ویروس ها هستند و با شناسایی الگو ها جدید نرم افزار های خود را بروز می کنند ، همچنین این الگو هاجدید را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند.

Ad-Aware Free Antivirusبهترین آنتی ویروس های رایگان

Ad-Aware Free Antivirus یکی از کم حجم ترین ، سریعترین و پر قدرت ترین آنتی ویروس رایگان می باشد . این نرم افزار با سرعتی متفاوت حرکات نرم افزار های ناشناس را در اینترنت بررسی و تجزیه تحلیل می کند ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها و تروجان ها در مهندسی برای به دست آوردن اطلاعات از کامپیوتر کاربر و کنترل آن را به منظور راه اندازی حملات سایبری و یا سرقت اطلاعات شخصی بخصوص اطلاعات مربوط به حساب های بانکی و مالی شما استفاده می شود به این امکان ره با هکر ها می دهد تا از اطلاعات بانکی شما استفاده نموده و حساب های شما را خالی کنند لذا نرم افزارهایی همچون Ad-Aware Free Antivirus می توانند ابزار مناسبی برای جلوگیری از حملات سایبری باشند. جالب این جا است این نرم افزار بیش از 450میلیون بار توسط کاربران اینترنتی دانلود شده است.

استفاده از یک آنتی ویروس و آنتی هکر و دیوار آتش یکی از ضروری ترین نیاز یک کاربر اینترنتی است. چرا که افراد جامعه اطلاعاتی اینترنتی برای نقل و انتقالات مالی خود اغلب از اینترنت استفاده می کنند که همین موضوع استفاده از یک آنتی ویروس و آنتی هکر را برای ما آشکار می کند.

سیستم مورد نیاز:


Windows 7 / Vista / XP SP2/ Windows 8, 152 MB RAM / 300 MB space

چرا منتظرید برای دانلود و نصب این نرم افزار پر طرفدار کلیک کنید.


Comodo Internet Securityآنتی ویروس رایگان

Comodo Internet Security یک نرم افزار آزاد چند لایه ی امنیتی است که به کمک آن می توانید امنیت خود را در زمان هایی که به اینترنت متصلید تامین کنید. آنتی ویروس Comodo از ویروس ها و تهدیدات اینترنتی ، تروجان ها ، کرم ها، سرریزهای بافر، حملات روز صفر ، جاسوس افزارها و هکرها جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد کامپیوتر شما در برابر تهدیدات می شود. سیستم مورد نیاز برای نصب این نرم افزار:

Windows 7 / Vista / XP SP2/ Windows 8, 152 MB RAM / 400 MB space

شما می تونید این نرم افزار آزاد رو از وبسایت رسمی Comodo Internet Security دانلود نمایید ، برای دانلود منتظر چی هستید؟ کلیک کنید.

راستی شما از کدوم آنتی ویروس استفاده می کنید؟

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

تعداد افراد آنلاین

 12 مهمان حاضر