1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

جنگ افزار

هفت بمب افکن برتر جهان

Boeing B-52 Stratofortress بوئینگ B-52 Stratofortress
این بمب افکن قادر است با حداکثر سرعت از 650 مایل در ساعت پرواز کند، این بمب افکن می تواند در ارتفاع بیش از 8،000 مایل پرواز کند و قابلیت حمل بمب های 70،000 پوندی را داراست ، B-52 ،کشنده ترین بمب افکن جهان است. همچنین می تواند به سلاح های هسته ای، موشک های کروز و بمب های دقیق تجهیز شود.
از این بمب افکن در بمباران ویتنام شمالی استفاده شده است. در هر دو کشور افغانستان و عراق نیز مورداستفاده قرار گرفت. B-52 با وجود اینکه در فن آوری 1950 ساخته شده است، به احتمال زیاد تا 2045 همچنان قابل استفاده خواهد بود.

 

اخبار کوتاه جذاب از دنیای جنگ افزار

مگس جاسوس ارتش امریکاآخرين محصول جاسوسي ارتش آمريکا که هفته گذشته لو رفت
اين پشه مصنوعي با کنتر از راه دور علاوه بر دوربين مخفي و ضبط صدا ، خود يک آزمايشگاه کامل است که با گرفتن نمونه سلول فرد و با اناليز DNA آن و تطبيق آن با بانک اطلاعاتي خود ،اطلاعات شخص را مخابره ميکند . در ضمن ميتواند يک Micro RFID را به پوست شخص تزريق کند که رديابي او را ساده کند . بدون اينکه شخص بفهمد .


شبیه سازی پرواز در بوئینگ 737+ویدئو

شبیه سازی پرواز

روزی پرواز از آرزو های دست نیافتنی انسان بود ، پس از اختراع هواپیما و هلی کوپتر انسان به این آرزوی دیرینه ی خود رسید. اما امروز آرزوی اغلب انسان های تکیه بر صندلی خلبان هواپیما است. جیمز گلف یکی از معدود افرادی است که در جهان یک شبیه ساز پرواز بوئینگ 737 دارد وی با هزینه ی گزافی این شبیه ساز را در گاراژ خانه ی خود ساخته است.


نیروی دریایی امریکا یک آزمایشگاه تحقیقاتی ربات می سازد.

usa navy

نیروی دریایی ایالات متحده ی امریکا در پی ساخت آزمایشگاهی شبیه به آنچه در بازی کامپیوتری  "بازی گرسنگان " بود می باشد. فناوری های جدید ارتش امریکا در این آزمایشگاه مخصوص ربات های جنگی، باید چنان پیشرفته باشد تا در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی بازدهی هر گونه عملیات و فعالیت را ممکن سازد.


جدید ترین فناوری های بکار رفته در لباس های هوشمند و هواپیماهای بدون سر نشین

سربازان ربات آینده

فناوری سال 2012 در حوزه ی جنگ افزار مقداری متفاوت تر از سال های قبل می باشد ، در سال 2012 فناوری های بکار رفته در حوزه ی جنگ افزار ، بیشتر رو بسوی ربات های جنگی ، کنترل گرهای پیشرفته در لباس های هوشمند و هواپیماهای بدون سر نشین خواهد بود. با توجه به حمایت وزارت دفاع امریکا از شرکت های تولیدکننده ی این فناوری ها ، پیشرفت های بیشتری را در حوزه های مذکور شاهد خواهیم بود.
صفحه 1 از 3

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا