1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

سرگرمی

معرفی جذاب ترین بازی های آنلاین

بازی آنلاین نقطه نقطهبازی نقطه نقطه ، بازی نقطه نقطه یکی از جذاب ترین بازی های دوران کودکی دهه شصتی ها و نسل های قبلی بود ، زمانی که رایانه و پلی استیشنی نبود بازی هایی همچون نقطه نقطه و اسم و فامیل از محبوب ترین بازی ها و سرگرمی های کودکان بود این بار شما می تونید این بازی رو بصورت آنلاین تجربه کنید. برای انجام بازی نقطه نقطه کلیک کنید.


گالری عکس"طرح های خارق العاده روی مداد" سری دوم


گالری عکس"طرح های خارق العاده روی مداد"


بازی های المپیک را در سایت گوگل انجام دهید

doodle-sesameسایت گوگل برای نزدیک شدن به حال و هوای المپیک 2012 لندن برخی از پر طرفدارترین بازی های المپیک را در سایت خود قرار داده تا شما این بازی ها در سایت گوگل تجربه کنید. گوگل همیشه به کمک این نوع ابزار گروه خود را با رخداد های جهانی همراه می کند ، گوگل قبلا با این ابزار خود را با اتفاقات مهم جهانی همراه کرده بود. اما این سرگرمی جالب رو از کجا می تونیم تجربه کنیم. این ابزار رو گوگل doodles نامگذاری کرده است که بر اساس اتفاقات و رویداد های جهانی لوگوی گوگل براساس آنها تغییر می کند. جالب این جا است که براساس آی پی کشور های تغییر می کند. 


بازی آنلاین پرندگان خشمگین Angri bird

بازی پرندگان خشمگین

بازی پرندگان خشمگین Angri bird یکی از جذاب ترین و جالب ترین بازی های کامپیوتری است که اغلب کودکان و جوانان این بازی را دوست دارند. این بازی با گذشت زمان اندکی از انتشارش توانست خود را در دل بسیاری از کاربران رایانه جای دهد. شما با دانلود این بازی می تونید اون رو در رایانه ها تون اجرا نمایید اما امروز من نمی خوام لینک دانلود این بازی رو برای شما معرفی کنم بلکه امروز شما میتونید از لینکی که در اختیارتون قرار میگیره بصورت آنلاین این بازی رو انجام بدید.

امیدوارم از بازی آنلاین پرندگان خشمگین Angri bird لذت ببرید.

برای بازی کلیک کنید   

منبع irinbox
صفحه 1 از 6

ویژه ها

تبلیغات در زوم لینک

حمایت رسانه ای از جشنواره ها

همایش معماری و شهرسازی معاصرجشنواره وب ایران

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا