1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
http://old.zoomlink.ir/images/stories/slidshow/14.pnghttp://old.zoomlink.ir/images/stories/slidshow/20.png
http://old.zoomlink.ir/images/stories/slidshow/2/11.pnghttp://old.zoomlink.ir/images/stories/slidshow/2/12.png

بهینه سازی وبسایت"سئو"

 

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است ، علمی برای آشنایی با زبان موتور های جستجو. یکی از مهترین نکات موجود در طراحی سایت ارتباط وبسایت شما با موتورهای جستجوگر اینترنت بخصوص غول اینترنتی جهان گوگل می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا گروه طراحان و بهینه سازی زوم لنیک بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 4 الی 8 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

فرق نمیکند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای، این سوالات ممکن است در هر حالی شما را به فکر وادارد. این اتفاق همیشه به خاطر کم کاری و یا ندانستن نیست بلکه یک اشتباه ساده و قابل جبران در قدم برداشتن فرد به سمت بازاریابی است.

در این میان آشنایی با زبان موتور های جستجو هم شما را در پیمودن پله های ترقی افزایش رنکینگ کمک خواهد کرد چندین مقاله در بخش علم و فناوری زوم لینک برای آشنایی شما با این زبان ارائه شده است ، برای مطالعه ی این مقالات کلیک کنید.

برای مشاوره با گروه سئو زوم لینک  و گروه نرم افزاری سراب سافت با شماره تماس زیر و یا لینک  فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با تیم طراح زوم لینک و گروه نرم افزاری سراب سافت:

ارسال درخواست مشاوره و محاسبه ی قیمت از طریق فرم تماس با ما

شماره تلفن های تماس:

شهابی:   09388195431

شریفی :  09148755007

نمونه کار های بخش سئو:

زوم لینک

فروشگاه اینترنتی نرم افزار سراب سافت


 

 

طراحی و پیاده سازی وبسایت

گروه طراحی و بهینه سازی سایت ، سایت زوم لینک و گروه نرم افزاری سراب سافت جهت پشتیبانی کامل از وب سایت های زیرمجموعه خود و ارائه مشاوره و راهکارهای مناسب جهت پیشرفت کسب و کار آمادگی دارد. در دنیای مجازی امروز تجارت الکترونیک و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر ، امکان پیشرفت هرچه بیشتر شما و حضور هرچه مؤثر تر در دنیای اینترنت را فراهم می سازد. گروه طراحان وب زوم لینک و گروه نرم افزاری سراب سافت متشکل از متخصصین حوزه وب و فناوری اطلاعات و برترین طراحان وب می باشد. تجربه ما در زمینه طراحی و راه اندازی سایت های سازمانی ، شرکتی ، دانشگاهی ، سایت های خبری می باشد.

هزینه ی طراحی وبسایت ها با توجه به نیاز مشتریان محاسبه و اعلام می شود. شما می توانید برای مطلع شدن از لیست قیمت های طراحی وبسایت و مشاوره ی رایگان با شماره تماس های گروه زوم لینک تماس حاصل فرمایید. برای محاسبه ی هزینه ی طراحی وبسایت می توانید از طریق فرم تماس با ما ویژگی های وبسایت مورد نظرتان را برای ما ارسال نمایید.

راه های ارتباطی با گروه طراحی وبسایت زوم لینک و گروه نرم افزاری سراب سافت

ایمیل: iranzoomlink[@]gmail.com

ارسال درخواست مشاوره و محاسبه ی قیمت از طریق فرم تماس با ما

شماره تلفن های تماس:

شریفی :  09148755007

شهابی:   09388195431

از نمونه کارهای این گروه:

صدا و سیمای استان آذربایجانشرقی ، سایت مهریاد (جناب آقای دکتر یعقوبی هیئت علمی دانشگاه تبریز) ، مجله ی اینترنتی دنیای فناوری ، مجله اینترنتی بایت ، فروشگاه اینترنتی نرم افزار سراب سافت ، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، رزرو ایران ،آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی دانشکده ی کشاورزی دانشگاه تبریز .

در حال اجرا:

آزمایشگاه برق گروه مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه تبریز ، تراکتورسازی.com ، بیلیارد.com ، ایران آزمون ، گیم برتر .


وبسایت های طراحی شده

صدا و سیمای استان آذربایجانشرقی

سایت مهریاد (جناب آقای دکتر یعقوبی هیئت علمی دانشگاه تبریز)بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

سامانه ثبت وجستجوی مسکن

شرکت ایرمان

همکاران زوم لینک

یک بایتفنجونایمیل موقت ایرانیلینک پدوب خبردنبالروب شهرنگهبان

آی تی گذرایران آتاتابستونیتصویر دل

آی تی جوآی آر کامپیوترمرجع آموزش لینوکسit-worldعمار گراففارسیکا